spot_img
20.8 C
Skopje
сабота, мај 22, 2021
spot_img

Приведен дилер на хероин, пронајдена дрога

Денеска (22.05.2021) во 11.30 ч. полициски службеници од ОКР-Тетово на ул.113 во Тетово го приведоа Н.Р. (38) од с.Милетино, затоа што кај него бил пронајден хероин. По документирање на случајот, против Н.Р. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Читај Следно

10,363FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести