spot_img
17.8 C
Skopje
сабота, мај 22, 2021
spot_img

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! ТАРА СИМОВ ЕКСКЛУЗИВНО ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ” (видео)

Стефан Лазаров во новото издание на “Лазаров Шоу” ја носи Тара Симов, ексклузивно во Македонија за прв пат откако ја “избркаа” од Задруга. Младата девојка се чини ја следат скандали каде и да се појави. Во првото учество на Задруга успее за создаде голема фан база и беше блиску до победа, но дефинитивно во второто учество и аферата со српскиот рапер Ша стана една од најомразените личности.

Искрено раскажа за учеството во Задруга, но и за “љубовта” со Ша која го натера раперот да се разведе од сопругата. Одговараше во свој стил без “влакна на јазикот” на сите прашања.

Она што сите ги интересира и најмногу ја “пецна” јавноста беше гостувањето на македонскиот трапер Таско во “Лазаров Шоу” каде откри дека Тара Симов го бркала до нож, сега за прв пат Тара имаше можност да ја каже својата верзија на настанот, а што кажа погледнете во недела во 20:00 часот.

Секако, рубриката “Луто пиперче” ќе ви открие многу работи за Тара Симов, затоа во недела бидете на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

Читај Следно

10,363FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести