spot_img
12.8 C
Skopje
сабота, мај 22, 2021
spot_img

ДРАМА! НАТАША БЕКВАЛАЦ ЈАВНО МУ РАСКИНА НА ПОЗНАТИОТ АКТЕР: Тој е дечко на сите девојки во Србија и пошироко.. (фото)

Наташа Беквалац јавно покажа симпатии кон актерот Марио Касас, а сега се предомисли.

Имено, пејачката преку Инстаграм му испрати порака на популарниот актер и миленик на жените велејќи дека се за заљубила, но како што напиша, една работа ја натерало да се предомисли.

Изјавите на Наташа се хит на социјалните мрежи и сите зборуваат колку е духовита пејачката, па и сега не пропушти.

„И само за да пријавам дека повеќе немам дечко, раскинавме затоа што дознав дека тој е дечко на сите девојки во Србија и пошироко и не сакам дечко што е на сите“, рече Беквалац и ги насмеа сите нејзини следбеници на Инстаграм.

Читај Следно

10,363FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести