spot_img
14 C
Skopje
сабота, мај 15, 2021
spot_img

ОВАА УКРАИНКА Е ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА: Го маѓепса принцот, па сега е најплатената љубовница во светот (фото)

Украинската убавица, која веќе извесно време се занимава со манекенство, е најплатената љубовница во светот, објавија странските медиуми.

Како што објавија медиумите, Јана Офрејева е љубовница на саудискиот принц и поради тоа на нејзината сметка секој ден има голема сума пари.

Јана има само 22 години, а на нејзиниот Instagram ја следат околу 130.000 следбеници. Судејќи според фотографиите, Јана обожава и да патува, имајќи предвид дека често објавува фотографии од најатрактивните дестинации на светот, каде редовно ја фотографира својата извајана фигура.

Јана Офрејева е платена љубовница на принцот веќе три години, пишува „Daily Star“. Поради тоа, на нејзината сметка дневно има по 4.500 евра, а покрај тоа, Јана добива скапи подароци, како и платени патувања до дестинациите ширум светот и дополнителни износи на пари.

Според странските медиуми, Јана ги вложила тие пари во недвижен имот, па купила луксузни станови во Москва и Киев.

Пријателите на украинскиот модел ја опишуваат Јана како „добра и убава“, но и разгалена.

Читај Следно

10,364FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести