spot_img
18 C
Skopje
сабота, мај 15, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША И ЛИДИЈА ВУКИЧЕВИЌ ВО ИСТО БИКИНИ (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша и Лидија Вукиќевиќ се доста активни на „Инстаграм“ и знаат како да бидат во центарот на вниманието.

Секако, секоја на свој начин, едната со провокативни и разголени објави, другата со својот сексапил и згодно тело за нејзините години.

Нивните објави имаат голем број на лајкови и коментари.

Меѓутоа, сега двете ѕвезди го привлекоа вниманието така што се облекоа во исто бикини.Имено, и Јелена и Лидија носат бикини во зелена боја, а дури имаат и исти зелени патики.

Карлеуша позира на велосипед, а Лидија на столица.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Која повеќе ви се допаѓа?

Читај Следно

10,364FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести