spot_img
15 C
Skopje
четврток, мај 13, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ! СТАНИЈА ПРОВОЦИРА ЦЕЛОСНА ГОЛА (фото)

Станија Добројевиќ објави нова фотографија на која позира целосно гола.

Таа на фотографијта лежи на кревет, а непознат маж држи филџан за кафе кој пред камерата и ги прекрива бујните гради.


Во коментарите под фотографијата таа доби многу комплименти од своите фанови, а има и такви кои сметаат ова е претерано.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести