spot_img
9.3 C
Skopje
четврток, мај 13, 2021
spot_img

ПУКАЊЕ ВО СКОПСКИ БУТЕЛ, ЕДЕН УБИЕН ! (фото)

Медиа.мк ексклузивно дознава дека предмалку се случила брутална престрелка во скопски Бутел на ул. Босна и Херцеговина каде според нашите информации со повеќе проектили е погоден Камер Идризи, лице кое е добро познато на полицијата.

Според неофицијални информации до кои дојде медиа.мк лицето починало на лице место.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести