spot_img
29 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

ХОРОР! Ова е машината за мелење луѓе на Веља Невоља (фото)

Колпчето на злосторствата на Вељко Беливук и Марко Миљковиќ полека се одмотува! Полицијата во соработка со Обвинителството дошло до чисти докази во случајот на криминалната група чиј водач е Беливук и тоа во тајна просторија во викендичка во Ритопек каде што судејќи по се се одвивале крвавите убиства.

Министерот за внатрешни работи Александар Вулин изјавил дека после објавените вештачења на припадниците на МВР и Обвинителството за организиран криминал дефинитивно потврдиле дека во машината за мелење месо која е пронајдена во куќата која му припаѓала на кланот Вељко Беливук и Марко Миљковиќ во белгратската населба Ритопек се наоѓаат повеќе ДНК примероци на различни жртви.

Според неговите зборови, оваа “убиствена група“ луѓето ги мачела, убивала и на крај на најстрашен нашин ги мелела нивните остатоци па ги и расфрлала.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести