spot_img
20 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

РАДЕ ШЕРБЕЏИЈА КАЖА ШТО МИСЛИ ЗА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША – Сите се изненадени !

Раде Шербеџија за време на едно ТВ-гостување одговарајќи на новинарско прашање и упатил комплименти на Јелена Карлеуша. Истакнал дека е воодушевен од неа, а и кажал зошто е така.– Ја обожавам оваа, како се викаше, Карлеуша… почнал Шербеџија, па открил зошто е така.

– Ме шармира со својот ум, интелигенција, откаченост, сјајно лице…, додал Раде.Јелена видеото во кое зборува за неа веднаш го објавила на својот профил и додала стикерче на човечее кое се поклонува.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести