spot_img
20 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

ОМИЛЕНИОТ ПАР ВО ХОЛИВУД ПОВТОРНО ЗАЕДНО !? (фото)

Џенифер Лопез и нејзиниот екогашен вереник Бен Афлек повторно се во врска, пишува Дејли мејл. Имено, двојката била фотографирана заедно, а медимите пренесуваат дека биле на романтичен викенд во Монтана.

Дејли мејл објавил ексклузивни фотки од двојката, снимена прв пат заедно по 17 години од раскинувањето.

– Откако се појавија на концерт во Лос Анџелес, одвоено, на 2 мај заедно одлетал во Монтата каде биле околу една недела, тврди извор.

Инаку, Афлек ја запроси Џенифер во 2002 година, но по две години пред самата венчавка раскинаа. Сиве овие години биле во контакт, но јавноста не ги видела заедно.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести