spot_img
20 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

КОНТРОВЕРЗНИОТ АЗИС ПОВЕЌЕ НЕ Е “ЖЕНА” – СЕГА Е “МАЧО МАЖ” (фото)

Конторверзниот бугарски музичар Азис има нов имиџ.Тој ги воодушеви фановите со новата фризура и стајлинг во кој нема ни налик на стариот Азис кој ги рушеше сите табуа.

Тој пуштил брада а на градите има тетоважи кои го потсетуваат на минатото но и со пораки за иднината.

Азис подготвува нов албум со кој планира повторно да го освои Балканот како што тоа му успеа пред десетина години.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести