spot_img
20 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

ЕВЕ КАКО ЌЕ ИЗГЛЕДА НАСТАПОТ НА ВАСИЛ ГАРВАНЛИЕВ НА ЕВРОВИЗИЈА (видео)

Во тек се евровизиските проби, а претставниците на сите држави застануваат на големата сцена, за да видат како сето тоа ќе изгледа во полуфиналето.

Македонскиот претставник Васил Гарванлиев ќе настапи со реден број 6 во првата полуфинална вечер, со баладата „Here I Stand“.

Како ќе изгледа неговиот настап, погледнете во продолжение:

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести