spot_img
20 C
Skopje
вторник, мај 11, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЛИЛА ФИЛИПОВСКА ПОВТОРНО ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Лила Филиповска повторно потврди дека е една од најсексапилните жени во Македонија, а овојпат таа изгледа поубаво од било кога.

Имено Лила се уште е под импресси од патувањето во Анталија објавува фотографии, а сега сподели уште една фотографија од патувањето.

Облечена во костим за капење Лила завзема секси поза, а нејзините фанови и порачаа дека изгледа неодоливо.

„Авион“, „Изгледаш топ“, „Царица“ и уште многу комплименти во коментари, а секако и илјадници лајкови.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести