spot_img
18 C
Skopje
понеделник, мај 10, 2021
spot_img

ФАНОВИТЕ РАЗОЧАРАНИ: АНТОНИА ГИГОВСКА СИ ЈА ЗГОЛЕМИ УСТАТА (фото)

Младата пејачка Антониа Гиговска периодов нема настапи, но затоа максимално е посветена на себе.

Откако ослабе 21 килограм, Антониа редовно го полни својот прифил со нови сек*и фотографии, на кои пак постојано во коментари добива понуди за соработка со разни модни етикети.

Меѓу поновите фотографии каде позира клекната и со раширани нозе, фановите забележаа дека Антона ги зголемила усните, па тоа не им се допадна и веднаш и напишаа коментар:

ФОТО:ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ АНТОНИА ГИГОВСКА

„Зошто така, устата баш убава ти беше“, „Зошто се упропасти со такви усни?А баш мислев дека си поинаква од другите“, пишуваат на Инстаграм.

Сепак, дали станува збор само за шминка и техника за таков ефект, или пак Антониа навистина со естетска корекција решила да ги зголеми усните, знае најдобро самата.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести