spot_img
16 C
Skopje
недела, мај 9, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ! МЕГАН ФОКС ПОЗИРА ТОПЛЕС – ГИ ЗАБРАНИ КОМЕНТАРИТЕ (фото)

Меган Фокс објави фотографија на Instagram во проѕирна, црна маичка без градник.

Во описот на објавата, Меган наопаку напиша: Случај на заменет идентитет.

Објавите на актерката не се коментираат веќе некое време, а причината за исклучување на коментарите на Меган сè уште не е јавно откриена.

Прашањето е дали нејзините следбеници некогаш целосно ќе се помират со тој факт.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести