spot_img
17 C
Skopje
сабота, мај 8, 2021
spot_img

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! ЕЛЕОНОРА МИЉКОВИЌ ОТКРИВА ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ”: ИМАВ СЕ*С НА ПЛАЖА (видео)

Скопјанката Елеонора Миљковиќ или само Нора, јавноста ја запозна во најгледаното реалното шоу во регионот „Задруга“. Згодната инфлуенсерка е гостин во новото издание на “Лазаров Шоу”.

Атрактивната Елеонора Миљковиќ е инфлуенсерка од Скопје која важеше за девојка со најдобрата „позадина“ во “Задруга”, тогаш некој ги објави снимките каде Елеонора е целосно гола пред камерите што предизвика целиот регион буквално да полуди по неа. Токму тој момент го објаснува во новото издание на “Лазаров Шоу”, кој е човекот што ги објави снимките и дали се кае за учеството во ријалити шоуто.

Годиниве сексапилната скопјанка често е на страниците на таблоидите и порталите и на македонските и на српските, а реалциите со некои од тогашните ријалити ѕвезди продолжи да ги одржува и негува и до ден денес.

Од скоро македонската ријалити ѕвезда е дел од новоформираната “Ред ТВ” во Србија, и дефинитивно Нора е причината зошто сите чекаат временска прогноза.

Какви прашања подготви Стефан за Нора, не пропуштајте да погледнете во недела во 20:00 часот во “Лазаров Шоу” само на јутјуб каналот на Лазаров.

Заедничкиот проект на Медиа.мк и Стефан Лазаров е шоуто кое и недостигаше на Македонија и токму затоа за краток период “Лазаров Шоу” ја доби довербата на публиката. Затоа, секоја недела бидете на јутјуб каналот на Стефан Лазаров во 20:00 часот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести