spot_img
14 C
Skopje
сабота, мај 8, 2021
spot_img

ДРАМАТА СО НЕОЧЕКУВАН КРАЈ!? ВЕСНА МУ ПРОСТИ НА ЏОЛЕ ЏОГАНИ..

Како бомба одекнала веста во медиумите дека денсерот Џоле Џогани ја изневерува својата сопруга Весна. Агонијата во нивното семејство се покажала како минлива, и дека до развод нема да дојде, пишува “Курир“.

Извор за овој лист наведува а тоа кажува дека Џоле на својата љубовница, за која се испоставило дека е негова долгогодишна соработничка мора да и даде отказ и тоа по наредба на сопругата Весна.

Сопругата на Џогани смета дека тоа е издаја и дека таа неможе повеќе да соработува со нив.

Прашината полека се намалува, Весна поради децата и медиумите сака да не прави врева, но на сопругот јасно ми ставила до знаење под кои услови во иднина ќе продолжат во брачна заедница.

Таа се колнела во Џоле и неговата верност со што во последните неколку дена била многу лута и збунета поради се ова што се случувало, како и притисокот кој го поднесувале.

Блиски пријатели на Џоле му советувале да посети брачен советник, кој во вакви ситуации и тоа како може да му биде од корист.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести