spot_img
14 C
Skopje
сабота, мај 8, 2021
spot_img

ДАРКО ЛАЗИЌ УДРИ ПО “ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД”: Децата никогаш не би ги пуштил таму…

Дарко Лазиќ 2012 година, победил во натпреварот во Ѕвездите на Гранд. Иако победата во оваа шоу програма му донела огромна популарност, пејачот истакнува дека никогаш своите деца не би ги пуштил да се натпреваруваат.

Пејачот вели дека Ѕвездите на Гранд изгубиле во квалитет последните години и дека се е сведено на некој шоу-бизнис, така што времето кога тој се натпреварувал и сега, никако неможе да се спореди.

– Не би ги пуштил – заклучил пејачот.

– “Ѕвездите на Гранд “ кога ние се натпреварувавме беа “Ѕвезди на Гранд“, ова денес е сведено на шоу-бизнис, изјавил пејачот и открил дека децата никогаш не би ги пуштил на натпревар.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести