spot_img
16 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
spot_img

СТАНИЈА ПРОВОЦИРА НОН-СТОП: НОВА РАЗГОЛЕНА ФОТОГРАФИЈА НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ (фото 18+)

Кога ќе се спомене името Станија веќе на сите им е познато за кого станува збор и кога ќе помислите дека сте виделе баш сѐ од неа, таа ќе објави нова фотографија и повторно ќе се надмине себе си.

Станија Доброевиќ е старлета која не се срами да покаже кожа, а така и овојпат таа позираше целосно гола легната на кревет.

Вешто ги скрсти нозете за да не се покаже повеќе од што треба, а градите ги покри со раката на нејзиното момче кое и подава шоља кафе за добро утро.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести