17 C
Skopje
среда, мај 5, 2021
spot_img

СЕ*С БОМБА! СТАНИЈА НЕ ИМ ДАВА МИР НА МАЖИТЕ (фото)

Напознатата старлета на Балканот ја имаме видено во секакви провокативни изданија на социјалнитре мрежи, но секогаш знае да изненади.

Овојпат Станија позираше седната покрај када а на себе носеше неккви свилени траки кои потсетуваат на најминијатурното бикини кое некогаш го имте видено, а едвај ги покриваше интимните делови.

Градникот пак едвај ги задржа бујните гради на старлетата.

Погледнете: 

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести