17 C
Skopje
среда, мај 5, 2021
spot_img

МЕЛИТА ДОБИ “НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА”, ЌЕ СЕ СЕЛИ ОД МАКЕДОНИЈА !? (фото)

За Мелита Ракиќевиќ веќе стана редовна пракса да одговара на прашања поставени од нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Деновиве квалитетно се посвети на тоа, па од како што вели таа експлозија од прашања, откри доста за себе и своите планови кои и претстојат.

ФОТО:МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Имено, Мелита откри дека брои денови од својот живот во Македонија и наскоро си заминува бидејќи не е среќна во опкружување каде владее злоба, завист,болни мажи, лажни пријателства…

ФОТО:МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Меѓу другото, како што течеше разговорот прашање-одговор, Мелита откри и дека има сериозна понуда за брак и дека ќе се мажи.

ФОТО:МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Јасно и беше дека на оваа Инстаграм комуникација не и се гледа крајот, а љубопитноста е се’ поголема, таа реши дека е доста со она што го кажа.

ФОТО:МЕЛИТА РАКИЌЕВИЌ/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Уште колку дена и останале до големата промена, останува да видиме од нејзините активности на споменатата социјална мрежа.

Инаку, Мелита има еден брак зад себе од кој има и ќерка, но очигледно се уште верува во љубов и не се откажува од вистинскиот за себе.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести