17 C
Skopje
среда, мај 5, 2021
spot_img

Кармен Електра ја пофали Јелена Карлеуша за украсената куќа за Велигден (фото)

Јелена Карлеуша, Велигден го прослави во својот двор во новата куќа на Дедиње.

Најголемиот христијански празник, Јелена го прослави во друштво на ќерките, нејзината тетка и неколку пријатели.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/КАРЛЕУШАСТАР

Пејачката за ова прилика максимално се потруди, па нејзиниот дом за Велигден изгледаше како во бајка.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/КАРЛЕУШАСТАР

Карлеуша за празникот одбра сина комбинација, а додека нејзините ќерки исто така имаа прекрасен стајлинг за кој добија многу позитивни коментари.

Атина носи здолниште во комбинација со топ, додека пак Ника е облечена во поопуштена варијанта односно бели панталони и мајца.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/КАРЛЕУШАСТАР

Под објавите се најдеа многи коментари, а меѓу нив беше и оној на холивудската ѕвезда Кармен Елктра која напиша:

„Преслатки“.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/КАРЛЕУШАСТАР

Инаку, Карлеуша во една прилика истакна дека иако е атеист ги одбележува сите празници поради нејзините деца.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести