18 C
Skopje
вторник, мај 4, 2021
spot_img

СЕ СОБЛЕЧЕ СОПРУГАТА НА ОГНЕН АМИЏИЌ – ДОКАЖА ЗОШТО Е ЕДНА ОД НАЈЗГОДНИТЕ МАКЕДОНКИ (фото)

Даниела Димитровска и Огњен Амиџиќ престојуваат во еден од најлуксузните хотели во Хургада, кој беше отворен пред само еден месец, пишува ало.рс

Сопругата на Огњен, Даниела се соблече во бикини и го покажа своето заносно тело.

Имено, на својот Инстаграм, таа објави фотографија на која позира во црно бикини и ја покажа својата совршена линија.

Припадничките на понежниот пол ја опсипаа со позитивни коментари.

Инаку, Даниела неодамна откри дека никогаш не држела диети и дека се труди во текот на денот да има повеќе оброци.

– Се обидувам да јадам што е можно поздраво, а тоа подразбира и број на оброци и нивниот квалитет. Секако, понекогаш поради обврски, не успевам да го спроведам планот до крај, па затоа не бирам што ќе јадам. Имам четири до пет оброци на ден, со закуски. Морам да нагласам дека сум хедонист и дека никогаш не сум држела диета, но во мојот случај тајната е во тоа што јадам скоро сè, само во мали количини.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести