18 C
Skopje
вторник, мај 4, 2021
spot_img

ЗАТОА Е ТОЛКУ ПОПУЛАРНА – ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ БРУТАЛНО СЕК*И (фото)

Пејачката и поранешна ријалити учесничка  Теодора Џехверовиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега ги изненади своите следбеници со жешка фотографија на која се гледаат нејзините голи гради.

Пејачката го крена дуксерот и со обете раце  ги зграпчи бујните гради, па дури и го исплази и јазикот, со што уште еднаш го сврте фокусот и привлече вниманието на себе и нејзиниот привлечен секси изглед.

Пејачката иако дискретно ја цензурираше фотографијата, не крие дека градите и се како надувани балони, откако во нив инсталирала силикони. Затоа некои и ја нарекоа фотографијата силиконска разгледница од бујната предница на Теодора!

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести