18 C
Skopje
вторник, мај 4, 2021
spot_img

ВРЕДИ ЛИ!? Тоа е прашањето што сите си го поставија после откритието како Сузана Манчиќ се збогатила…

Водителката добила прашање дали и недостасуваат патувања, забава, љубов, аплауз или можеби нешто друго…

Сузана Манчиќ одговорила на прашање што и недостасува поради моменталната ситуација во светот, со одговор кои сите ги изненадил.

Водителката добила прашање дали и недостасува патувања, забава, љубов, аплауз или можеби нешто друго.

Па се од сето тоа. Едноставно, времето се смени, модата се промени, ситуацијата се промени, пандемија дојде, а ние имаме убави спомени кои ни стојат како јаболко, зрела е да ја набереш, ја загризуваш за да кажеш е тоа е тоа. Ако имаш на што да се сетиш во животот, тогаш си богат – рекла Сузана, за “Магазин ИН“

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести