18 C
Skopje
вторник, мај 4, 2021
spot_img

АНТОНИА ГИГОВСКА ОСЛАБЕ 21 КИЛОГРАМ – СЕГА ВО БИКИНИ ПОКАЖА ДЕКА Е ВИСТИНСКА БОМБА (фото)

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска изминатиот период се фрли на здрав начин на исхрана и физичка активност и дојде до посакуваниот резултат – својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија.

Во разни модни комбинации ѕиркаат нејзините соврешни облини, а пејачката потполно се трансформираше.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/АНТОНИА ГИГОВСКА

Иако се уште не е лето, Антониа ја отвори летната сезона. Имено, пејачката изминатиот период беше на патување во Анталија и го искористи времето да ужива и да ги полни батериите.

Меѓутоа, пејачката освен тоа уште уживаше под зраците на сонцето, првпат откако драстично ослабе се соблече во бикини и ја покажа својата завидна фигура.

Имено, таа позираше во костим за капење, а според приложнето Антониа изгледа никогаш подобро.

Под објавата доби еден куп позитивни коментари, а дали Гиговска и понатаму ќе продолжи да слабее или веќе е задоволна од овој изглед, останува да следиме.

Читај Следно

10,346FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести