26 C
Skopje
недела, мај 2, 2021
spot_img

Џеј Ло и Бен Афлек повторно заедно !?

Холивудскиот актер Бен Афлек (48) беше фатен како излегува од автомобилот на неговата поранешна девојка Џенифер Лопез (51), што ги разгоре гласините дека поранешниот пар и дал нова шанса на својата љубов.

Да потсетиме, Џеј Ло неодамна стави крај на врската со нејзиниот вереник Алекс Родригез, по што започна да поминува „сомнително многу време“ во Лос Анџелес со Афлек, пренесуваат американските медиуми.

Сепак, двајцата, наводно, се во строго пријателска врска, утешувајќи се едни со други по тешките раскинувања низ кои неодамна поминаа двајцата.

Но, фотографиите од папараци, направени во четвртокот, покажуваат дека Бен влегува во куќата на Џеј Ло и минува неколку часа таму.

  • Обезбедувањето го зеде во близина и потоа го однесе по неколку часа поминати во нејзината куќа, рече изворот.
  • Тие минаа време заедно минатата недела во Лос Анџелес. Тие имаат многу љубов еден кон друг. Тие секогаш се восхитувале едни на други, додаде друг извор.

Дали Бен и Џенифер, двојка што порано ја нарекуваа „Бенифер“ поради нивната популарност, повторно ќе бидат заедно, ќе покаже времето, а еве како започна нивната приказна пред скоро 20 години. Латино дивата започна да се забавува со Афлек, дури и додека беше официјално омажена за танчерот Крис Џад, па се шушкаше дека на сопругот и платила голема сума пари за да не му прави проблеми во бракоразводната парница.

Со Бен се зближи на снимањето на филмот „Гигли“, а искрите се запалија толку брзо што тие се верија истата година и ја закажаа венчавката.

Сепак, и покрај фактот дека тие беа омилени кај публиката и многумина беа убедени дека се совршен пар, падот наводно се случил поради неговата развратна ергенска забава во стриптиз клуб и фактот дека тој имал огромни проблеми со коцкањето … На крајот на краиштата, оваа убавица на Афлек му врати прстен вреден 1.200.000 и не беше тајна дека е целосно скршена и смета дека ја изгубила љубовта на својот живот.

Тие, наводно, биле во пријателски односи во последните две децении, иако никогаш порано не биле видени заедно во јавноста.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести