30 C
Skopje
недела, мај 2, 2021
spot_img

Цеца се причести заедно со семејството

Цеца Ражнатовиќ е позната како голем верник. И годинава ги држеше велигденските пости и денеска како што е редот се причести во храмот Св.Сава.

До неа беше момчето Богдан кој и е голема поддршка, а секако и малиот Жељко, ќерка и, сестра и.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести