19 C
Skopje
недела, мај 2, 2021
spot_img

Приведен дилер на хероин во Тетово

На 02.05.2021 во 01.10 ч. од страна на полициски службеници од ПС Тетово на ул.113 во Тетово приведен е Г.Х.(34) од Тетово, кај кого е пронајден хероин. По документирање на случајот, против Г.Х. ќе биде поднесена соодветна кривична пријава.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести