30 C
Skopje
недела, мај 2, 2021
spot_img

ЕКСПЛОЗИЈА НА БОМБА ВО СКОПЈЕ – Оштетени неколку дуќани, нема повредени!

На 02.05.2021 во 04,00 часот било пријавено дека во Скопје, на ул.„Методија Митевски”, со експлозивна направа оштетени биле стакла од неколку дуќани.

Според информациите од МВР, повредени лица нема.

Се работи на расчистување на случајот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести