22 C
Skopje
сабота, мај 1, 2021
spot_img

ОМИЛЕНИОТ ПАР НА ЕСТРАДАТА без влакна на јазикот во “Лазаров Шоу”: Тракер открива дали сек*от бил пресуден за музичката кариера на Луна !?

Андреј Трајковски познат како Тракер долги години е на македонската сцена, а во последните неколку години дефинитивно е хит мејкер. Тракер започна како рапер, а омилен на публиката стана со новите трап звуци кои дефинитивно ја освојуваат младата публика. Убавата Луна е релативно нова на сцената, но за краток период успеа да создаде голема фан база. Тракер и Луна долг период се заедно и дефинитивно важат за омилен пар на македонската естрада.

Токму Тракер и Луна се гости во “Лазаров Шоу” и уште еднаш докажаа дека за нив нема забранети теми, отворено и опуштено разговараат за секоја тема.

Стефан Лазаров во свој стил спреми “незгодни” прашања, а атмосферата во студиото највеќе се вжешти кога Стефан го лансираше прашањето “дали сексот беше пресуден за кариерата на Луна”.

Многу интересни прашања и одговори, многу смеење, коментари за дел од естрадата и секако омилениот дел на публиката “Луто пиперче” погледнете во недела во 20:00 часот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести