17 C
Skopje
петок, април 30, 2021
spot_img

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА НАТАША: Не сум проститутка, го продавам моето тело како деловна жена…

Наташа вели дека не е проститутка, туку „деловна жена која го продава своето тело и вештини“

„Можам да заработам до 2.000 долари за една ноќ. На почетокот, тоа беше трипати помалку, но сега, по осум години искуство, имам премиум статус и можам да бирам клиенти и мојата плата е многу поголема“, изјави Русинката Наташа (28) која работи во Дубаи.

Имено, таа го продава своето тело, и вели дека не е проститутка. Таа за медиумите ја раскажа својата животна приказна и истакна дека е „деловна жена која го продава своето тело и вештини“ и дека сите пари што ги заработува ги вложува на берза, со помош на мажите со кои ја поминува ноќта .

Наташа е типична Русинка. Русокоса, витка, убава… и на големо изненадување, без никакво двоумење, отворено зборува за себе и за својот живот.

Родена во Москва, завршила средно медицинско училиште и дошла во Дубаи да работи како келнерка. Во ресторанот во кој работела, се сретнала со жена која и предложила „да го смени работното место“. Во првиот момент сакала да и удри шлаканица, но, по осум месеци работа во ресторан, нејзината плата не и била доволна. Таа не сакала да се врати во Москва, па решила да „смени работа“.

Таа вели дека таа вечер, пред состанокот со првиот клиент, не ги затворила очите.

„Петстотини долари од ноќ, тоа беа огромни пари за мене што ќе ги решеа сите мои проблеми. А сепак, од друга страна, илјада прашања – родителите не ме воспитаа да бидам таква, јас не сум таква… Зошто го правам ова? Како можам да го направам тоа? Одвратна сум “.

Тој дури и не сака да го запомни тој прв пат.

„Тој прв клиент беше во ред, ништо страшно не се случи, но се чувствував како најобичен евтин партал. Сакав да повраќам, но за среќа тој не забележа ништо. Не работев три месеци, но кога ми требаа пари и кога сфатив дека можам да заработувам повеќе навечер отколку во еден месец, се вратив. Со секој клиент стануваше полесно, се убедив дека тоа е само работа “.

„Немав никакви проблеми. Откако се случи еден клиент да се налути и сакаше целосно да ме врзе и да не прави ништо, само за да ме гледа како не можам да се помрднам. Еден сакаше да го врзам. Сè друго беше претежно нормално. Имаше побарувања во врска со предиграта или долна облека“.

Нејзините клиенти, како што ги нарекува, се претежно богати Арапи на кои белите жени, како што вели, им се чиста егзотика.

„На почетокот, „најбарани“ беа природните девојки, а сега тоа се смени. Сега тие бараат девојки со големи, вештачки гради и усни“.

Па, Наташа го сменила тоа и на себе и затоа сега има, како што наведува, „премиум статус“. Вели дека затоа инвестирала во себе.

Девојките од Европа се најплатени

Сето ова го рече многу трезвено, спокојно, без емоции. Како да не зборува за себе, туку за некој друг.

На прашањето зошто не престанува да го прави тоа сега кога заработила доволно пари, таа само рече:

„Не можам, ова е едноставно мојот живот сега и среќна сум со тоа. И не станува збор само за пари, затоа што сега дури и не знам што би можела да направам без ваква заработка. Штом влезете во оваа работа, нема излез “.

Таа исто така вели дека девојките од Европа се најплатени, додека од Кина, Индија и Филипини се најмалку „ценети“.

Вели дека дома им вели дека работи како стјуардеса и редовно им испраќа пари.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести