21 C
Skopje
четврток, април 29, 2021
spot_img

СОНОТ НА СЕКОЈ МАЖ – МОНИКА БЕЛУЧИ ГОЛА ВО КУЈНА (фото)

Една од најубавите жени на Светот, Моника Белучи и на 56 години предизвикува исто воодушевување како и во првите денови од нејзината актерска кариера.

Непотребно е да се зборува за нејзината безвременска природна убавина, но не и за новата слика што ја објави на Instagram, а изгледа божествено.

Познатата убавица позираше за насловната страница на едно списание, а позираше во црна секси долна облека во кујна подготвувајќи шпагети.

Ова е сигурно издание на прекрасната Моника што сѐуште не сте ја виделе, а доколку некогаш сте ја замислиле зад шпоретот, еве ви можност да видите како изгледа.

Сликата е во црно-бело, а италијанската филмска дива ги воодушеви следбениците со својот изглед!

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести