21 C
Skopje
четврток, април 29, 2021
spot_img

СЕ*С СКАНДАЛ НА МАКЕДОНСКИ ФУДБАЛСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ: “Изнајмил” српски старлети за забава (видео)

– Што правеше во Македонија, каде си била, нека видат во пасошот… Со кој фудбалер се ….. од репрезентацијата додека беше … Име, презиме, мене не ми е проблем да извадам се, вака Јована Томиќ – Матора и се закани на својата бивша девојка Сања, за време на синоќешната кавга во реалното шоу Задруга.

Иако Сања тврдеше дека во Македонија била на роденден кај некој фудбалер, и тоа заедно со старлетата Ана Корач, Матора беше упорна да го истера своето дека зад роденденот на македонскиот репрезентативец всушност се криело нешто друго.

Колку за потсетување и Сања и Ана веќе неколку сезони се дел од ова реално шоу, а за нив кружат приказни дека се девојки од каталог и дека луксузот со кој се фалат не е од „берењето малини“ како што во една прилика изјави Ана, туку се бават со најастариот занает.

– Додека беше во врска со мене, се е… со македонскиот фудбалер, тврдеше Матора.

Делот во кој таа го споменува македонскиот фудбалер можете да го слушнете и видите во видеото во продолжение од 4:33 минута:

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести