21 C
Skopje
четврток, април 29, 2021
spot_img

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ – ТАЛАТ СЕ ТЕТОВИРАШЕ, НО НЕ ЈА ОТКРИ СИМБОЛИКАТА (фото)

Актерот Дритон Вејсели, познат по улогата на Талат од Џепчиште во серијата „Преспав“, на социјалните мрежи објави фотографија преку која им се пофали на фановите со новата тетоважа.

Тој не ја откри симболиката на тетоважата, но го сподели моментот од тату-студиото.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести