21 C
Skopje
четврток, април 29, 2021
spot_img

ГОЛЕМА ЉУБОВ: Каролина и Михаил објавија романтична фотографија..

Пејачката Каролина Гочева вчера го прослави 41-от роденден, честитки доби од многу пријатели, колеги и фанови, но по сè изгледа, најмногу ѝ значи честитката што ја доби од сопругот Михаил Корубин.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографија од себеси и напиша:

„Срце полно… Фала ви на честитките, денов не можеше да биде поубав“.

Корубин, пак, исто така објави романтична фотографија од нив двајца:

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести