15 C
Skopje
среда, април 28, 2021
spot_img

УРНЕБЕСНО! Еве како ќе изгледаа славните ако не беа богати (фото)

Уметник од Њујорк, Дени Еванс се обиде да го покаже како би изгледале славните доколку би биле најобични луѓе, како и сите останати со просечни плати и без цели тимови кои се грижат за нив и разни третмани за убавина.

Како би изгледале  ако не беа актери, музичари и не требаше да се грижат толку многу за својот изглед?

Да не мора да бидат витки, да не ги следат трендовите и да не даваат богатство за изгледот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести