17 C
Skopje
вторник, април 27, 2021
spot_img

КАРЛЕУША УДРИ ПО ХЕЈТЕРИТЕ: Јас и кога сум гола, сум најдобро облечена.. (фото)

По изјавата дека Џенифер Лопез никој не и забележува и не ја прозиваат кога ќе се соблече гола, Јелена Карлеуша уште еднаш остро им возврати на хејтерите.

Имено, пејачката им се обрати на сите што негативно го коментираат нејзиниот изглед преку својот профил на Инстаграм и испрати јасна порака.

„Секако дека сите се лицемери. Да не спомнувам дека сум далеку подобра риба од Џеј Ло, а  и многу други што се  десет години помлади. Сè што е туѓо за нас е подобро, а плукаме по нашето. Но, во која дупка во животот би се нашла кога би слушала што имаат да ми кажат Балканците…?“ – напиша Јелена и додаде:

„Јас кога сум и гола – сум најдобро облечената (и најпи*ка) која одела по ова поднебје. И дали мнозинството се согласува, за мене е подеднакво важно колку и резултатите од изборите во Боцвана!

И да – сосема е неважно дали имам 20, 30, 40 или 150 години, мене не ме интересираат тие бројки и  параметри за сељачишта“ – рече пејачката.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести