17 C
Skopje
понеделник, април 26, 2021
spot_img

СЕКОЈ САКА ВАКВА КОЛЕШКА – НИНА ВИНТЕР РАБОТИ САМО ПО ТАНГА (фото)

Нина Винтер е убава Норвежанка која своевремено ја освои круната на натпревар на едно натпеварување за Мис.

Таа сега е убавицата која го краси профилот на Инстаграм на покер играчот и милионер Ден Билзеријан, попознат како „Кралот на Инстаграм“.

Нина е само една од убавиците која „работи напорно“ за богатиот човек и патува со него низ целиот свет – забави, танга и ексклузивни дестинации се во описот на работата и за неа и за нејзините бројни пријатели.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести