21 C
Skopje
понеделник, април 26, 2021
spot_img

Режисерот на порно филмови на ТикТок покажува како се одвива едно снимање (ВИДЕО)

Режисерот на порно филмови на ТикТок покажува како се одвива снимањето. Покрај тоа, тој исто така споделува со своите следбеници разни искуства, чудни сцени што ги снимил и исто така најглупавите прашања што ги добива од луѓето.

Логан Ксандер е 21-годишен музичар, режисер и актер на порнографски филмови за веб-страницата „БангБрос“. Тој се обидува да ја добие оваа работа уште од полнолетството и во моментов е најмладиот вработен во компанијата. Иако луѓето не мора секогаш да пробуваат нешто ново за време на вистински секс, порно режисерите мораат да бидат иновативни за да ја ангажираат публиката. Ксандер ја откри најчудната сцена што ја снимил и глупавите прашања што ги добил.

Колку заработуваат актерите?

Несомнено, едно од најчесто поставуваните прашања е колку заработуваат актерите и актерките во порнографската индустрија. Тој вели дека заработката е прилично добра: “Многу нови девојки можат да заработат 10 илјади долари месечно на почетокот. Нивната плата расте како што се зголемува нивната популарност”.

Размислете

Додека заработувањето пари од порнографија може да изгледа примамливо, Ксандер истакнува дека влегувањето во индустријата треба да биде добро осмислено: “Треба да бидете НАВИСТИНА безбедни пред да започнете да го правите тоа. За жал, луѓето во оваа индустрија ги гледаат другите низ преѕир. Целото семејството понекогаш страда поради тоа. Стари пријатели, наставници, баби и дедовци, сите гледаат на тоа со одвратност и не одобруваат. Дефинитивно мора да се погрижите за тоа, бидејќи тоа не е нималку лесно како што мислат луѓето “.

Најчудната сцена

Младиот режисер откри дека неодамна снимил една од најчудните сцени во неговата кариера: “Снимивме сцена што ја напишав. Поентата беше дека машки лик води љубов со својата девица (кукла) и има секс со неа низ целата куќа .Сепак, во секој момент тој е фатен од неговата „полусестра“ и на крајот тие имаат секс заедно, па тој чувствува како е да се биде со вистинска жена која не е кукла на надувување “

Најглупаво прашање

Логан Ксандер споделува многу заткулисни снимки на „ТикТок“, но секако не може да сподели несоодветна содржина на социјалните мрежи. Како што и самиот рече, тој често добиваше едно прашање: Како „мириса“?

“Луѓето постојано прашуваат како мириса на сетот, а јас воопшто не го разбирам тоа! Дали жената или мажот не се мијат правилно или едноставно се чувствуваат повеќе? Тие мирисаат толку чисто. Но, повеќето од времето е само мирис на луѓе. Вистина е дека луѓето многу се потат на сет затоа што клима-уредите мора да се исклучат поради микрофонот, но во спротивно мириса само на секс или парфем што го носат актерите “, објасни Ксандер.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести