17 C
Skopje
понеделник, април 26, 2021
spot_img

РАЗОТКРИЕНА! СЕВЕРИНА ИМАЛА ТАЈНА ЉУБОВНА ВРСКА ДУРИ ПЕТ ГОДИНИ

Северина веќе шест години е во брак со Игор Којиќ, синот на фолкрот Кеба. А пред овој брак имаше неколку врски со познати мажи, а богами и неколку пати се сврши. Но малкумина знаат дека на почетокот на кариерата била во врска со кантавторот Зринко Тутиќ.

Тајната љубов им траела 5 години, а ни Севе ни Зринко, никогаш не ја признале. Инаку, Зринко е постар од Севе цели 17 години.Нивната соработка прекина во 1998 година и тогаш таа го обвини дека и дал да потпише „робовласнички“ договори. Тогаш се зборуваше дека до крај на соработката не дошло заради проблеми во соработката, туку затоа што ставиле крај на љубовта.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести