17 C
Skopje
понеделник, април 26, 2021
spot_img

ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! КИМ КАРДАШИЈАН ВО СПОРТСКА КОМБИНАЦИЈА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (ФОТО)

Најпознатата светска старлета Ким Кардашијан се чини дека не и е многу гајле за разделбата со Кајне Вест. Дури изгледа според фотографиите што ги постира дека и е многу убаво без него. Најпрвин стави фотки по костим за капење, а потоа како се спрема скоро гола за испит за на факултет.

И не мирува. Сега објави како иггра голф. Задникот во преден план, бредирана обрема со нејзино име и не се замара. Главна цел и е топчето да влезе во дупката.

undefined

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести