7 C
Skopje
недела, април 25, 2021
spot_img

МЛАДАТА ГЛУМИЦА ОД СЕРИЈАТА “ЕЛИТА” ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ – СО ЖЕЖОК ТАНЦ ИЗНУДУВА ВОЗДИШКИ (видео)

Актерката Естер Еспозито, sвездата на серијата „Елита“ која е вистински хит на Нетфликс, направи хаос кога објави видео од нејзиното секси танцување од изолација на Инстаграм, пренесува Нова.рс.

Естер глуми во шпанската серија „Елит“, која бргу ја освои публиката низ целиот свет со добра причина. Таа серија се смета за една од најдобрите тинејџерски крими драми.

Младата Шпанка, покрај тоа што е актерка, е многу популарна и на социјалните мрежи каде има енормен број свои следбеници.

Видеото со снимката од нејзиното заводливо танцување во карантинот, верувале или не, собра 25 милиони прегледи за помалку од еден ден!

Ако досега не сте го погледнале, погледнете го ТУКА.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести