7 C
Skopje
недела, април 25, 2021
spot_img

БОЛИ СТАРА ЉУБОВ!? БЕН АФЛЕК ПОВТОРНО ЌЕ СЕ ОБИДЕ ДА ЈА ОСВОИ ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ

Џенифер Лопез повторно е слободна откако беше потврдена информацијата дека таа и Алекс Родригез раскинале, а Бен Афлек наводно немал девојка откако тој и Ана де Армас ја раскинаа врската, пишува „Mirror“.

Лопез и Афлек се свршија во 2002 година, но венчавката не се одржа бидејќи парот се разведе во 2004 година.

  • Тие не раскинаа поради недостаток на меѓусебна привлечност, туку тој беше само збунет од славата. Но, тие омекнаа во текот на изминатите 18 години, тие се во добри односи и многу разговараа неодамна, изјави извор близок до поранешната двојка.
  • Тие немаат што да загубат со уште еден обид, а Бен е трпелив, додаде изворот, пренесува „Exprestabloid“.

Инаку, славната Џеј Ло беше мажена за Марк Ентони и е мајка на две деца, а Бен беше оженет со актерката Џенифер Гарнер и заедно имаат три ќерки. Двата парови на крајот се разведоа.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести