10 C
Skopje
сабота, април 24, 2021
spot_img

ШОКАНТНА СНИМКА ГИ ПОТРЕСЕ ГРАЃАНИТЕ: РУТИНСКА КОНТРОЛА НА ПОЛИЦАЕЦ ВО ГОСТИВАР ЗА МАЛКУ ЌЕ ЗАВРШЕШЕ ТРАГИЧНО (видео)

Денес на социјалните мрежи се појави снимка за која се тврди дека е од Гостивар, каде според снимениот материјал може да се увиди дека полициски службеник врши контрола на возило, во еден момент возачот се обидува да побегне, но храбриот полицаец не се откажа и успеа да го сопре, а со тоа да спречи трагедија.

Сцената наликува на акционен филм од Холивуд, а полицаецот со својата професионална реакција ја освои поддршката на социјалните мрежи.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести