10 C
Skopje
сабота, април 24, 2021
spot_img

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Што се случува со лицето на Мадона !? (фото)

Поп дивата позирала со чаша вино во рака, а она што предизвикало големо внимание е нејзиното лице, поточно, промените кои се повеќе од очигледни.

Според нејзините фанови, Мадона повеќе не личи на себе, а нејзините следбеници ја молат да престане да го коригира лицето и да ја намали посетата на естетските клиники, но и употребата на Фотошоп.

„Јасно е дека не изгледа волку ужасно. По секоја цена сака да изгледа младолико, а вака е само смешна. Овде веројатно се работи за Фотошоп“, е само еден од коментарите.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести