10 C
Skopje
сабота, април 24, 2021
spot_img

ПРЕД ТОЧНО ЕДНА ГОДИНА “ЗГАЗИЈА” СО “КОРОНА ЧАО”, ДЕНЕС ИЗВАДИЈА НОВ ХИТ – “ВАКЦИНА” (видео)

Дуото Драган Спасов – Дац и Александар Митевски објавија нова песна, со наслов „Вакцина“.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести