9 C
Skopje
петок, април 23, 2021
spot_img

КИМ КАРДАШИЈАН ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ И ПОРАЧА: Не е на вас да разберете.. (фото)

Ким Кардашијан го прифати трендот на лебдечка облека, широко прифатена меѓу славните.

Нејзиниот фустан е направен од плетени површини поврзани со вкрстени невидливи жици, ако на дизајнерот му се верува, содржи и вистински слатководни бисери.

  • Не е на вас да разберете, напиша Ким со серија фотографии.

„Добро, овој фустан е само за тебе“, е еден од многуте коментари од нејзините обожаватели.

Судејќи според тропската позадина на фотографиите, тие веројатно се создадени за време на нејзиниот моден викенд во Мајами, каде беше забележана како се дружи со колумбиската суперѕвезда Малум.

Според странските таблоиди, на Ким наводно ѝ се додворуваат членовите на кралско семејство, милијардери и холивудски везди.

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести