10 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША НАПРАВИ ХАОС – ОВА Е ПРЕТЕРАНО! (фото)

По дисквалификацијата на натпреварувачката Вања Кнежевиќ од музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, пријателството помеѓу Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ беше ставено на сериозен тест.

Сепак, прашината слегна, а пејачките, судејќи според објавите на социјалните мрежи, одново се „во љубов“.

Колку блискоста на Шерифовиќ и Карлеуша ги преминува сите граници е доказ она што Јелена го објави  на социјалната мрежа Инстаграм.

Членките на жирито на „Ѕвездите на Гранд“  додека  чекаа да продолжи снимањето,  решија да се забавуваат со камерата на мобилниот телефон, но Карлеуша отиде чекор подалеку.

Белградската „мала од скандала“ одново го оправда прекарот, па откако го крена фустанот Карлеуша на пријателката и жири соперничката и ја покажа…

Нејзината интимна регија за миг се најде пред објективот на камерата од мобилниот.Шерифовиќ не можеше да поверува на она што го гледа,  па се шокирано извика: „Будало!“

Но, тоа како да не ја „задоволи“ русокосата, па непосредно потоа го преплави својот Инстаграм профил со нова тура еротски фотографии. Карлеуша само по ултра мини долна облека, која едвај нешто малку прекрива.

Однапред едвај „патецот“ во подножјето на меѓуножјето и само брадавиците на гигантските силиконски гради, ама затоа тангата одзади…? Длабоко потоната меѓу огромната заоблена задница, без дилема, исто како да ја нема!

Така некако изгледа Карлеуша на новиот еротски фото и видео-едиторијал, на кој онака, како што Бог ја дал од оваа перспектива, русокосата повеќе личи на порно, отколку на поп-фолк дива!

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести