10 C
Skopje
четврток, април 22, 2021
spot_img

ПОТРОШИ 35.000 ЕВРА ЗА ДА ИЗГЛЕДА ВАКА! СО ЕДНА СЛИКА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Селин Сентино од Швајцарија ја шокираше јавноста со фотографии пред бројните пластични операции на кои претрпе и кои никогаш не ги криеше, а на кои потроши 35.000 евра.

Сега таа дефинитивно е задоволна со својот изглед, а своите следбеници редовно ги „части“ со голи фотографии што ги објавува на својот Instagram секој ден.

Последната слика предизвика лавина од коментари, а старлетата позираше во неа само во мали танга.

Задникот го сврте кон камерата и ги запали мрежите – видете:

Читај Следно

10,350FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести